30 Ağustos 2012 Perşembe

İlahi Dinle

İlahi her dinde söylenmektedir. Ancak her din bunu farklı bir isim ve şekilde söyler. Müslüman olarak ilahilerimizde Allah’a dua eder ve Müslüman olduğumuza şükür ederiz. İlahi söylerken Allah ve dine olan aşkımızı dile getiririz. Bu bizde olan Allah aşkını daha çok kuvvetlendirmektedir. İlahiler bir nevi rabbimize dua etme niteliği de taşımaktadır. Anlamlı olan birçok ilahiyi dinleyerek Allah’a dua etmiş ve verdiği nimetlere şükür etmiş sayılacaksınızdır. Rabbim sizlerin iyi olan tüm dileklerini inşallah kabul eder ve isteğinize kavuşursunuz.

İlahi dinlemek insanda iç huzuru sağlar. Web sitemizde de ilahi severler istediği bir çok ünlü kişilerin ilahilerini bulabileceklerdir. Sizlere tavsiyemiz sık sık ilahiler dinle yerek rahatlamanızdır. Bu insanda huzuru sağlayacaktır. Web sitemizden birbirinden güzel sanatçıların ilahileri yayınlanmaktadır. Youtube kanallarındaki ilahiler video olarak sitemizde yayınlanmaktadır. Bu şekilde ilahi dinle rken de birçok harika görüntüleri de izlemiş olacaksınızdır.

Ayrıca mübarek Ramazan ayında Mekke ve Medine de yaşanan o coşkulu heyecanı da web sitemizden an ve an canlı olarak izleyebilirsiniz. Orda ki coşkuyu gördükçe eminim ki içinizde olan din aşkı artacaktır.

Sitemizde 2012’nin en son ilahi ve ezgilerine de ulaşabilirsiniz. Ayrıca birbirinden anlamlı dini şiirlerde yayınlanmaktadır. Unutmayın ki yüce Allah’a kendisine yapılan duaları kabul eder. İlahiler ile birlikte de rabbimize dualar edebilirsiniz. Allah sizin sesinizi duyacak ve size cevap verecektir. Yüce Allah daimi olarak sizleri korusun. Site olarak sizlere birbirinden değerli ilahileri sunmayı görev edinmekteyiz. Bu nedenle sitemizi takip ederek yeni ilahileri dinleyebilirsiniz.

Dinlediğiniz ilahilere puan vererek kendi fikrinizi dile getirebilirsiniz. Ayrıca fikrinizi yorum yaparak da açık bir şekilde bizler ile paylaşabilirsiniz. En son eklenen ilahileri sosyal paylaşım sayfası olan Facebook ile de takip edebilirsiniz. Kullanıcıların en çok puan vererek beğendikleri ilahileri sevilen ilahiler bölümünde bulabilirsiniz. Bu sayede en çok beğenenler hakkında sizde yorumlarınızı belirtebilirsiniz.
Sitemiz; ilahi dinle

Hiç yorum yok: